Pokoj č. 3 "Ubytování Růžová"


Pokoj č. 3 :
Pokoj č. 3 se nachází v 1. poschodí objektu. Jedná se o dvě místnosti oddělené příčkou se samostatným sociálním zařízení. V pokoji č. 3 je stůl, čtyři židle, 2x dvoulůžko (letiště pro dvě osoby). Součástí pokoje je společná předsíňka s pokojem č. 2 (botník), společná kuchyňka s pokojem č. 2 na chodbě. Lednička je na pokoji.

Kapacita pokoje: 4 osoby 

Cena ubytování:
Ubytování na 1 den:
Cena ubytování 600,- Kč / osobu / noc / .

Ubytování na 2 a více dnů:
Cena ubytování 500,- Kč / osobu / noc / .

V případě využití plné kapacity pokoje možná sleva.

Popis jednotlivých pokojů a vybavení objektu

V 1. poschodí se nachází dva samostatné pokoje a jeden apartmán. Ve 2. poschodí jsme nově zbudovali dva samostatné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou prostorné místnosti s přiznanými trámy. V přízemí objektu je velká společenská místnost cca pro 25 osob. Společenská místnost je k dispozici pouze v případě pronájmu celého objektu, nebo je možný pronájem společenské místnosti pro pořádání večírků, oslav, promocí, svateb, pohřbů a podnikových akcí. Cena pronájmu společenské místnosti je dle dohody a požadavků při objednání. Lze zajistit Catering na příslušnou akci, hudbu jak živou, tak i reprodukovanou a je nutné upřesnit požadavky na obsluhu. Součástí společenské místnosti je malá kuchyňka vybavená rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí s malým mrazákem. Můžete si pronajmout i velkou vybavenou kuchyň sousedící se společenskou místností v přízemí objektu - cena pronájmu velké kuchyně je 500,- Kč / den. Ubytovaní mohou využít letní terasu a velkou zahradu s ohništěm a grilem. U objektu je možnost parkování. V objektu není restaurace - možnost stravování je v nedaleké Restauraci U kostela nebo vlastní stravování - na pokojích jsou kuchyňky . Nedaleko od "Ubytování Růžová" je obchod se smíšeným zbožím.

Děti do 2 let mají ubytování zdarma.

Celý objekt je nekuřácký.

Wifi připojení k internetu je k dispozici v celém objektu.

Po zkušenostech v objektu nejsou povolena domácí zvířata.

V případě poškození interiéru bude požadována před odjezdem náhrada škody dle rozsahu a způsobené škody.

Dopravní dostupnost

Obec Růžová je z hlediska dostupnosti součástí městské dopravy Děčína. Z tohoto důvodu do obce jezdí městský autobus č. 432. Zastávka je 20 metrů od objektu. V letním období jezdí "Turistický autobus linka č. 435: Česká Kamenice - Janov - Hřensko- Schmilka Labská Stráň - Janov - Hřensko - Schmilka a zpět" 

KONTAKTY UBYTOVÁNÍ RŮŽOVÁ
Fiedlerovi

Adresa Ubytování Růžová
Alois Fiedler
Růžová 23, 405 02 Děčín

Mobil: +420 732 340 242
Mobil: +420 737 501 436
Web: www.ubytovaniruzova.cz

Adresa

Ubytování Růžová
Alois Fiedler
Růžová 23 
405 02 Děčín 
Česká republika

IČ: 74745832

Kontakty

Hlavní mobil:
+420 732 340 242

Mobil v případě nedostupnosti hlavního mobilu:
+420 737 501 436

E-mail: 
ubytovaniruzova@email.cz
Web:
www.ubytovaniruzova.cz

Odkazy

Web 
Google Maps

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V PENZIONU ROMANCE
Penzion Romance